Ocelové konstrukce na zakázku

Ocelové konstrukce

Naším hlavním výrobním programem jsou nosné ocelové konstrukce (sklady, výrobní haly, konstrukce střech, podlaží, schodišť, ap.), které zhotovujeme dle výkresové dokumentace a přání zákazníka jako zakázkovou výrobu. Na výrobky vystavujeme protokoly o kontrole rozměrů a vizuální kontrole svarů ve stupni jakosti C a D, dle platných norem.

Dále pak vyrábíme atypické zámečnické výrobky, jako jsou např. zábradlí, schodiště, posuvné a křídlové brány, branky, vrata, oplocení, a to vč. montáže. Provádíme také montáže opláštění TR. plechy nebo PUR panely a montáže vč. dodávky garážových a průmyslových vrat české značky TRIDO.

  • Výroba ocelových konstrukcí
  • Výroba ocelových stavebních prvků
  • CNC pálicí centrum
  • Montáž ocelových konstrukcí hal a skladů
  • Montáž opláštění hal a skladů
  • Dodávka a montáž garážových a průmyslových vrat

V rámci výroby nabízíme formátování plochých materiálů do tl. 50 mm na automatizovaném CNC pálicím centru, děrování na děrovacím stroji GEKA a popisování výrobků mikroúderovým značícím zařízením.

Povrchovou úpravu vyrobených konstrukcí a zámečnických prvků (žárové zinkování, práškové lakování a tryskání) zajišťujeme dodavatelským způsobem. Našimi dodavateli jsou stabilní a renomované firmy, se kterými spolupracujeme mnoho let.

Dodávky nabízíme komplexně, dle přání zakazníka, počínaje prodejem materiálu, vlastní výrobou, povrchovou úpravou zhotovených prvků, až po DOPRAVU a MONTÁŽ.

Disponujeme krytým výrobním prostorem o rozloze 800 m2 a naše výrobní kapacita je cca 250 tun za rok.
Naše společnost se stabilně pohybuje na trhu výroby ocelových konstrukcí od roku 1998.

 

Galerie realizací

 


Rychlý kontakt